İçerik :

Sponsorlar

Zanox ile İnternetten Para Kazanmak


Avrupa’nın önde gelen performans reklamcılığı ağı zanox artık Türkiye’de. Zanox ( tıkla-ücretsiz üye ol ) aracılığı ile internetten para kazanabilmeniz için öncelikle yayıncı olarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Zanox satış ortaklığı başvurunuz kabul edildiğinde uluslararası 3.800 civarında reklamveren ile çalışma avantajını yakalayacaksınız. Ayrıca hedef kitlenize hitap etmeyen ingilizce ürünlerin reklamını yapmadan sadece Türkçe içerikli reklamları tavsiye ederek para kazanma imkanına kavuşacaksınız. Zanox satış ortaklığı ağına yayıncı olarak üye olduğunuzda farklı para kazanma yöntemleri ile kazanç sağlayabileceksiniz. Tercih ettiğiniz reklamverenlerin çalışma sistemine göre ya sizin linkinizden satış gerçekleştiğinde para kazanacaksınız ya da yönlendirdiğiniz ürün sayfasında ücretsiz üyelik yani form doldurma karşılığında kazanç elde edeceksiniz.

Yukarıda saydığımız yöntemlerden ilki Cpa ( cost per action ) yani eylem başına kazançtır ve satış yapmakta zorlanan blog sahipleri için harika bir yoldur. Sizin özel linkinizden ürün sayfasına giden kişinin tamamen ücretsiz formu doldurarak o siteye üye olması size para kazandırır.

İkinci yöntem ise size özel oluşturulan link üzerinden ürün ya da hizmet sayfasına giden kişinin satın alma yapmasıdır. Cps ( cost per sale ) yani satış başına kazanç olarak adlandırılan bu yol ile yüksek komisyonlar kazanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Zanox satış ortaklığına tamamen ücretsiz üye olarak çalışmalarınıza başlamanızdır :

1. zanox’a ücretsiz kaydolun.
2. Satış ortaklığı programlarını seçin.
3. Reklam alanınıza reklam medyaları yerleştirin.
4. Trafiğinizi yönlendirme ve satışa dönüştürün.
5. Reklamverenlerin işlemleri paraya çevrilir ve komisyonlarınız ödenir.

Tıkla Zanox’a Satış Ortağı Olun Para Kazanmaya Başlayın