İçerik :

Sponsorlar

Google Adsense Alternatifi Para Kazandıran Reklam FirmalarıGoogle Adsense şüphesiz şu anda sitelerinden para kazanmak isteyenler için en iyi reklam göstererek para kazandıran reklam ağıdır. Fakat bir şekilde adsense domain banı almış olan siteler farklı adsense dışında alternatif ve para ödeyen reklam firmaları arayışına girmektedirler. Bu sayfada size kesinlikle ödeme yapan reklam firmaları tanıtılacaktır.

H12 Media

H12 Media son dönemlerde popülaritesi artan ve kesinlikle ödeme yapan bir reklam ağıdır, tıklama başına kazanç sağlayabilirsiniz ve başta Site Under Pop, On-Video Banners, Sliding Banners (728x90 and 300x250), Pre-Pop Banner reklam gösterim şekillerine sahiptir. Üye olduktan sonra Web Sites kısmından sitelerinizi kaydettirmeniz ve onaylamanız gerekiyor, daha sonra siteniz incelenmekte ve kabul edilirse Banner Tags kısmından sitenizde kullanmak istediğiniz bannerlerı seçebiliyorsunuz. Genelde Alexa rankı 500.000 altında olan siteleri kabul etmekle birlikte diğer daha siteleri de kabul ettiği olmakta fakat 50-100 tekil hitli siteleri kabul ettiği görülmemiştir. Yine de birden çok site ekleyerek kabul edilme şansınızı artırabilirsiniz. Reports alanından kazançlarızı takip edebiliyorsunuz. Ödemeler paypal ile eğer 3 gün içinde ödenmesini isterseniz %10 kesinti ile yok 30 gün sonra ödemeyi almak isterseniz kesintisiz olarak yapılmaktadır. Ödemeleri 500 Dolardan fazla olanlar da banka hesaplarına transfer ile ödeme alabilmekteler. Ayrıca H12 kurucu ortaklarından birinin de Türk olduğunu ve İngiltere merkezli bir reklam ağı olduğunu da belirtmek isterim. Son olarak H12'den gelen ödeme ekran görüntüsünü de aşağıda paylaşıyorum.

H12 Reklam Ağına Üye Olup Para Kazanmaya Başlamak İçin Tıklayınız

Gelirortakları


Gelir Ortakları affiliate reklam ağı, birçok ünlü firmayla anlaşması olan bir satış ortaklığı programıdır. 2008 yılında faaliyete başlayan Gelir Ortakları, bir Digitouch Medya Grup markasıdır. Gelir Ortakları’nın satış ortaklığı programlarının yanında, son dönemlerde tık ve gösterim bazlı bazı reklam modelleri de eklenmeye başlandı. Sorunsuz ödeme yapan bir firmadır, minimum ödeme miktarı 100 TL’dir. Ödemeler, kazanılan ayın sonundan itibaren 45 gün içerisinde hesaba yatırılmaktadır. Destek birimi çok ilgileniyor, sorunlarınızı çözmeye yardımcı oluyorlar.
Gelirortaklarına Üye Olup Para Kazanmaya Başlamak İçin Tıklayınız